Časté dotazy zákazníků

1) Mám OMYVATELNOU barvu na zdi - budou samolepky držet?

Pokud máte omyvatelnou barvu na zdi, počítejte s horší přilnavostí samolepky. Zejména u barev DULUX je potřeba vše důkladně vyzkoušet a probrat s námi.

  • Máme pro tento problém řešení a je potřeba před objednáním celého motivu nejdříve samolepky vyzkoušet.
  • Napište nám tedy na online chat, zavolejte, nebo nás kontaktujte emailem na wallvinil@email.cz
  • Při lepení na tyto barvy je nutné použít fén, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak snáze drží.
  • Po zakoupení bez předchozí konzultace a následné reklamaci o špatně držících samolepkách nebude reklamace uznána.

 

2) Drží Vaše samolepky i na hrubší zdi?

Ano, drží na hrubší zdi... Je vhodné po nalepení použít fén na vlasy, postupně lehce samolepku ohřívat a postupně stěrkou, nebo rukou a prstem "vtlačovat" do omítky. Samolepka tímto postupem "změkne" a podá se lépe hrubší struktuře omítky

 

3) Mají Vaše samolepky průhledný, nebo jiný podklad?

Ne, naše samolepky nemají žádný podklad. Motiv, který vidíte na obrázku bude vypadat stejně i na Vaší zdi doma.

Vyrábíme samolepky pomocí technologie vyřezávání motivů z vinylové PVC fólie, která má matný povrch.Tento systém výroby zajišťuje dokonalý optický vzhled samolepky, kdy po nalepení motiv působí jak namalovaný.

Samolepky s okrajem (ať průhledným, nebo bílým) jsou vyráběny jiným způsobem - více o tom najdete v našem článku DRUHY SAMOLEPEK ZDE.

Samolepky, tapety a jiné dekorace na zeď můžete nalepit nejen na holou zeď, ale díky novým technologiím výroby a samozřejmě i trendům a požadavkům klientů lze polepit okno, dveře, zrcadla, dřevěné plochy, lakované kuchyně, lamino nebo PVC, světelné vypínače a zásuvky apod.

 

4) Jsou samolepky tištěné a barvené?

U nás ve Wallvinil dílně používáme výhradně PVC samolepící fólii, takže samolepky netiskneme toxickými barvami, ale vyřezáváme z kvalitní fólie.

 

5) Jsou samolepky lesklé, nebo matné?

Povrch samolepek je matný, aby při pohledu na zeď působil motiv jak namalovaný. Ale pokud budete uvažovat o větší objednávce a chtěli byste povrch lesklý, neváhejte nás kontaktovat - budeme se snažit Vám vyhovět.

 

6) Lze objednat i v jiné barvě, než je na obrázku?

Ano samozřejmě, nabízíme samolepky ve všech 36 barvách, které jsou k dispozici v roletce v každém detailu produktu. Vybírat tak můžete z barev z tohoto vzorníku: 

Vzorník barev 2015

7) Jak vypadá balení samolepek?

Nedovedete si představit, jak takové balení designových samolepek vypadá? Samolepky jsou zhotoveny, potaženy přenosovou fólií a srulovány do kartonového tubusu, aby při dopravě nedošlo ke zmuchální a poničení Vašich samolepek.

Podívejte se níže na několik fotografií našeho balení, které se jistě nemusíte stydět někomu darovat.