Časté dotazy zákazníků

1) Mám OMYVATELNOU barvu na zdi - budou samolepky držet?

Pokud máte omyvatelnou barvu na zdi, počítejte s horší přilnavostí samolepky. Zejména u barev DULUX je potřeba vše důkladně vyzkoušet a probrat s námi.

  • Máme pro tento problém řešení a je potřeba před objednáním celého motivu nejdříve samolepky vyzkoušet.
  • Napište nám tedy na online chat, zavolejte, nebo nás kontaktujte emailem na wallvinil@email.cz
  • Při lepení na tyto barvy je nutné použít fén, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak snáze drží.
  • Po zakoupení bez předchozí konzultace a následné reklamaci o špatně držících samolepkách nebude reklamace uznána.

 

2) Drží Vaše samolepky i na hrubší zdi?

Ano, drží na hrubší zdi... Je vhodné po nalepení použít fén na vlasy, postupně lehce samolepku ohřívat a postupně stěrkou, nebo rukou a prstem "vtlačovat" do omítky. Samolepka tímto postupem "změkne" a podá se lépe hrubší struktuře omítky

 

3) Mají Vaše samolepky průhledný, nebo jiný podklad?

Ne, naše samolepky nemají žádný podklad. Motiv, který vidíte na obrázku bude vypadat stejně i na Vaší zdi doma.

Vyrábíme samolepky pomocí technologie vyřezávání motivů z vinylové PVC fólie, která má matný povrch.Tento systém výroby zajišťuje dokonalý optický vzhled samolepky, kdy po nalepení motiv působí jak namalovaný.

Samolepky s okrajem (ať průhledným, nebo bílým) jsou vyráběny jiným způsobem - více o tom najdete v našem článku DRUHY SAMOLEPEK ZDE.

Samolepky, tapety a jiné dekorace na zeď můžete nalepit nejen na holou zeď, ale díky novým technologiím výroby a samozřejmě i trendům a požadavkům klientů lze polepit okno, dveře, zrcadla, dřevěné plochy, lakované kuchyně, lamino nebo PVC, světelné vypínače a zásuvky apod.

 

4) Jsou samolepky tištěné a barvené?

U nás ve Wallvinil dílně používáme výhradně PVC samolepící fólii, takže samolepky netiskneme toxickými barvami, ale vyřezáváme z kvalitní fólie.

 

5) Jsou samolepky lesklé, nebo matné?

Povrch samolepek je matný, aby při pohledu na zeď působil motiv jak namalovaný. Ale pokud budete uvažovat o větší objednávce a chtěli byste povrch lesklý, neváhejte nás kontaktovat - budeme se snažit Vám vyhovět.

 

6) Lze objednat i v jiné barvě, než je na obrázku?

Ano samozřejmě, nabízíme samolepky ve všech 36 barvách, které jsou k dispozici v roletce v každém detailu produktu. Vybírat tak můžete z barev z tohoto vzorníku: 

Vzorník barev 2015

7) Jak vypadá balení samolepek?

Nedovedete si představit, jak takové balení designových samolepek vypadá? Samolepky jsou zhotoveny, potaženy přenosovou fólií a srulovány do kartonového tubusu, aby při dopravě nedošlo ke zmuchální a poničení Vašich samolepek.

Podívejte se níže na několik fotografií našeho balení, které se jistě nemusíte stydět někomu darovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení