Vše o samolepkách

O Wallvinil samolepkách na zeď

U nás ve Wallvinil dílně používáme výhradně PVC samolepící fólii, takže samolepky netiskneme toxickými barvami, ale vyřezáváme z kvalitní fólie. Po nalepení tedy na zdi zůstane jen samolepka bez okolní průhledné, nebo jiné fólie. Více o výrobě, materiálech najdete v článku ZDE. Povrch samolepek je matný, aby při pohledu na zeď působil motiv jak namalovaný.

Samolepky na zeď Wallvinil mají nespornou výhodu, že jsou námi vyráběné, takže poctivé a České. Mimo výhodné ceny produktů, se tedy můžete velmi dobře domluvit na různých úpravách samolepek dle Vašeho přání a zakoupit si tak zcela originální samolepku na míru.

Samolepky, tapety a jiné dekorace na zeď můžete nalepit nejen na holou zeď, ale díky novým technologiím výroby a samozřejmě i trendům a požadavkům klientů lze polepit okno, dveře, zrcadla, dřevěné plochy, lakované kuchyně, lamino nebo PVC, světelné vypínače a zásuvky apod.Výhodou samolepek samotných dále může být schopnost zaplnit prázdná místa na Vašich stěnách a popřípadě schování poškozených míst stěn a jiných povrchů (praskliny, fleky, odřeniny atd.). Záleží tedy jen na Vaší fantazii a originalitě, jak a kam je nalepíte, jak oživí velké plochy Vaší místnosti, které k Vám vnesou prvek originality do Vašeho interiéru.

Časté dotazy zákazníků

1) Mám OMYVATELNOU barvu na zdi - budou samolepky držet? Pokud máte omyvatelnou barvu na zdi, počít...

Jak nalepit samolepky - Videonávod

Samolepky Wallvinil můžete nalepit na zeď, sklo, okna, dveře a další hladké plochy v interiéru. Veš...

Druhy a výroba samolepek na trhu

Výhodou dnešního trhu je možnost výběru... Můžete si vybrat z nespočet motivů a kategorií, který dn...