Vše o samolepkách

O Wallvinil samolepkách na zeď

U nás ve Wallvinil dílně používáme výhradně PVC samolepící fólii, takže samolepky netiskneme toxickými barvami, ale vyřezáváme z kvalitní fólie. Po nalepení tedy na zdi zůstane jen samolepka bez okolní průhledné, nebo jiné fólie. Více o výrobě, materiálech najdete v článku ZDE. Povrch samolepek je matný, aby při pohledu na zeď působil motiv jak namalovaný.

Samolepky na zeď Wallvinil mají nespornou výhodu, že jsou námi vyráběné, takže poctivé a České. Mimo výhodné ceny produktů, se tedy můžete velmi dobře domluvit na různých úpravách samolepek dle Vašeho přání a zakoupit si tak zcela originální samolepku na míru.

Samolepky, tapety a jiné dekorace na zeď můžete nalepit nejen na holou zeď, ale díky novým technologiím výroby a samozřejmě i trendům a požadavkům klientů lze polepit okno, dveře, zrcadla, dřevěné plochy, lakované kuchyně, lamino nebo PVC, světelné vypínače a zásuvky apod.Výhodou samolepek samotných dále může být schopnost zaplnit prázdná místa na Vašich stěnách a popřípadě schování poškozených míst stěn a jiných povrchů (praskliny, fleky, odřeniny atd.). Záleží tedy jen na Vaší fantazii a originalitě, jak a kam je nalepíte, jak oživí velké plochy Vaší místnosti, které k Vám vnesou prvek originality do Vašeho interiéru.

Časté dotazy zákazníků

1) Mám OMYVATELNOU barvu na zdi - budou samolepky držet? Pokud máte omyvatelnou barvu na zdi, počít...

Jak nalepit samolepky - Videonávod

Samolepky Wallvinil můžete nalepit na zeď, sklo, okna, dveře a další hladké plochy v interiéru. Veš...

Druhy a výroba samolepek na trhu

Výhodou dnešního trhu je možnost výběru... Můžete si vybrat z nespočet motivů a kategorií, který dn...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení