Vážení zákazníci, u nás standardně můžete objednávat. Pracujeme v normálním režimu, jen věnujte pozornost informacím u výběru platby objednávek v košíku. Veškeré samolepky vyrábíme v naší dílně v ČR, nejedná se o žádný dovoz a vše je nyní 100% hygienicky ošetřeno.

O nás

Jsme Český výrobce designových samolepek na zeď Wallvinil.cz, které pro Vás vyrábíme již od roku 2009. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru grafických návrhů je majitelem a hlavním designérem pan Lukáš Somol.

Sídlo firmy je v Novém Strašecí u Prahy a díky nabídce produktů na eshopu je možné si samolepky na zeď objednat z jakékoli části ČR a nechat si ji doručit například Českou poštou, kurýrem PPL, nebo do Zásilkovny.

Všechny samolepky vychází z originálních grafických návrhů a jsou vyřezávané do speciální fólie řezacím plotrem

Samolepky na zeď

V našem sortimentu dekorací a samolepek na zeď a najdete širokou škálu samolepek pro všechny generace a různá využití. Zajímavé jsou například květinové motivy a zvířecí motivy samolepek, dále hudební motivy, různé nápisy a nebo samolepky na vypínače.

Dekorace na míru

Líbí se Vám něco z naší nabídky samopelek a dekorací, ale nesedí Vám velikost, rozvržení anebo byste rádi přidali vlastní nápad? 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc a navrhneme Vám samolepku na zeď na míru.
Jsme přímí výrobci a samolepky tedy děláme od samotného návrhu až po konečnou výrobu, rádi i přímo pro Vás vyrobíme ty správné navržené samolepky na zeď do Vašeho interiéru!