Doprava a Platba

 

ZDARMA         DOPRAVA ZDARMA nad 1000,- Kč

DOPRAVA CENA s platbou ONLINE / převodem CENA na dobírku / hotově

 

Zasilkovnacz 59 Kč 108 Kč
PPL logo 2 99 Kč 148 Kč
  OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA  

 

 

 

 

 

 

Zásilkovna.cz

Nechce si poslat zboží pohodlně na Vaše nejbližší výdejní místo Zásilkovny, která nabízí již více jak 4000 poboček po celé ČR a na Slovensku. Doručení na výdejní místo trvá obvykle 48 hodin od expedice z naší výroby a budete o průběhu doručování informováni e-mailem. K vyzvednutí budete potřebovat heslo, které obdržíte v e-mailu a SMS zprávě.

 

PPL 

Doručení do 24 hodin od expedice, budete v den doručování zásilky telefonicky informování kurýrem pro domluvení času doručení až domů. Sledovat balík budete moci po expedici ZDE

 

 

Osobní odběr Nové Strašecí ( Havlíčkova 1155, Nové Strašecí  27101 )

Výdej objednávek je na adrese naší výroby, která se v domě nachází ve 2. patře.

 

Zasíláme také na Slovensko s platbou na dobírku (zaplatíte při převzetí v EUR)

Slovenská vlajka Pro objednávky do 2000,- Kč Pro objednávky nad 2000,- Kč
Zasilkovnacz 109,- Kč ZDARMA

 

 

 

 

 

 


 

PLATBA CENA POPIS

 

DOBÍRKA / HOTOVĚ 49 Kč platba v hotovosti nebo kartou při převzetí od dopravce 
ONLINE KARTOU -10 Kč platba online platební kartou (zajišťuje Gopay) 
ONLINE PŘEVOD -10 Kč  online předvyplněný bankovní převod (zajišťuje Gopay) 
BĚŽNÝ PŘEVOD -10 Kč  běžný bankovní převod (obdržíte údaje pro platbu)

 

DOBÍRKA / HOTOVĚ

zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží od dopravce, nebo na výdejním místě zásilkovny

 

ONLINE KARTOU 

nejrychlejší bezpečný způsob platby - okamžitá online úhrada objednávky díky podpoře těchto platebních karet:

VISA       VISA Electron        MasterCard         MasterCard Electronic         Maestro

 

ONLINE PŘEVODEM

Online bankovní převody, díky tzv. bankovním tlačítkům, nabízejí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví zákazníka. Výhodou je autorizace již předvyplněného příkazu, což eliminuje chybné zadání příkazu a zvyšuje celkovou rychlost provedené platby. Objednávka je po zaplacení IHNED UHRAZENA v našem systému

Seznam podporovaných bank: 

Platba 24 MojePlatba ČSOB ePlatby
UniCredit Bank Era mPeníze Fio banka

 

STANDARDNÍ BANKOVNÍ PŘEVOD NA NÁŠ ÚČET u  mPeníze

Zaplatíte běžným bankovním převodem po obdržení platebních údajů při odeslání objednávky

 


 

Expediční lhůty:

 

  • Zboží je vyráběno na míru dle v objednávce uvedených rozměrů a barev. Expedice je provedena standardně do 5 -7 pracovních dnů (v případě většího množství objednávek se doba expedice může prodloužit až na 10 dnů od obdržení objednávky, zejména v předvánočním čase).
  • V případě, že zboží potřebujete rychleji, napište nám prosbu do poznámky, nebo se předem telefonicky s námi domluvte a my se budeme snažit vyjít Vám s termínem maximálně vstříc.
  • Zboží, které je prodávajícím vyráběno na zakázku dle přání kupujícího, prodávající expeduje standardně do 14 dnů od obdržení finální objednávky včetně přesné specifikace požadavků kupujícího a zaplacení předem na účet prodávajícího.
  • U objednávek s vybraným způsobem platby bankovním převodem je lhůta expedice počítána od obdržení platby na účet prodávajícího.
  • Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, pokud se vyskytnou nepředvídatelné události nezaviněné prodávajícím. O delší expediční lhůtě bude zákazník v toto případě vždy neprodleně informován e-mailem nebo telefonicky.
  • Doba expedice může být výjimečně kratší nebo delší.
  • U osobního odběru v Novém Strašecí si kupující vyzvedne zboží na odběrném místě prodávajícího po dohodě emailem nebo telefonicky a to do 7 pracovních dnů od doručení na výdejní místo.
  • Pokud část z objednaného zboží nelze z nepředvídatelných důvodů expedovat do 14 dnů,bude celá objednávka pozastavena a zákazník bude informován o přibližném možném termínu vyřízení celé objednávky. Zákazník na základě této informace může požádat o zaslání té části zboží,kterou je možné expedovat v rámci lhůty stanovené obchodními podmínkami a zbytku objednávky,jakmile bude k dispozici. V tomto případě však zákazník hradí poštovné (dopravné) za druhou zásilku.