Doprava a Platba

 ZDARMA         DOPRAVA ZDARMA nad 1000,- Kč

DOPRAVA platbou ONLINE / převodem při platbě na dobírku

 

Zasilkovnacz 69 Kč 128 Kč
PPL parcelshop 69 Kč 128 Kč
PPL logo 2 doručení na adresu 99 Kč 148 Kč

 OSOBNÍ ODBĚR Rakovník

ZDARMA NELZE

 

 

 

 

 

 

Zásilkovna.cz

Nechce si poslat zboží pohodlně na Vaše nejbližší výdejní místo Zásilkovny, která nabízí již více jak 4000 poboček po celé ČR a na Slovensku. Doručení na výdejní místo trvá obvykle 48 hodin od expedice z naší výroby a budete o průběhu doručování informováni e-mailem. K vyzvednutí budete potřebovat heslo, které obdržíte v e-mailu a SMS zprávě.

 

PPL 

Doručení do 24 hodin od expedice, budete v den doručování zásilky telefonicky informování kurýrem pro domluvení času doručení až domů. Sledovat balík budete moci po expedici ZDE

 

 

Osobní odběr Rakovník ( Vysoká 110, Rakovník  26901 )

 

Zasíláme také na Slovensko s platbou na dobírku (zaplatíte při převzetí v EUR)

Slovenská vlajka Pro objednávky do 2000,- Kč Pro objednávky nad 2000,- Kč
Zasilkovnacz 109,- Kč ZDARMA

 

 

 

 

 

 


 

PLATBA CENA POPIS

 

DOBÍRKA / HOTOVĚ 59 Kč platba v hotovosti nebo kartou při převzetí od dopravce 
ONLINE KARTOU ZDARMA platba online platební kartou (zajišťuje Gopay) 
ONLINE PŘEVOD ZDARMA  online předvyplněný bankovní převod (zajišťuje Gopay) 
BĚŽNÝ PŘEVOD ZDARMA  běžný bankovní převod (obdržíte údaje pro platbu)

 

DOBÍRKA / HOTOVĚ

zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží od dopravce, nebo na výdejním místě zásilkovny

 

ONLINE KARTOU 

nejrychlejší bezpečný způsob platby - okamžitá online úhrada objednávky díky podpoře těchto platebních karet:

VISA       VISA Electron        MasterCard         MasterCard Electronic         Maestro

 

ONLINE PŘEVODEM

Online bankovní převody, díky tzv. bankovním tlačítkům, nabízejí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví zákazníka. Výhodou je autorizace již předvyplněného příkazu, což eliminuje chybné zadání příkazu a zvyšuje celkovou rychlost provedené platby. Objednávka je po zaplacení IHNED UHRAZENA v našem systému

Seznam podporovaných bank: 

Platba 24 MojePlatba ČSOB ePlatby
UniCredit Bank Era mPeníze Fio banka

 

STANDARDNÍ BANKOVNÍ PŘEVOD NA NÁŠ ÚČET u  mPeníze

Zaplatíte běžným bankovním převodem po obdržení platebních údajů při odeslání objednávky

 


 

Expediční lhůty:

 

  • Zboží je vyráběno na míru dle v objednávce uvedených rozměrů a barev. Expedice je provedena standardně do 5 -7 pracovních dnů (v případě většího množství objednávek se doba expedice může prodloužit až na 10 dnů od obdržení objednávky, zejména v předvánočním čase).
  • V případě, že zboží potřebujete rychleji, napište nám prosbu do poznámky, nebo se předem telefonicky s námi domluvte a my se budeme snažit vyjít Vám s termínem maximálně vstříc.
  • Zboží, které je prodávajícím vyráběno na zakázku dle přání kupujícího, prodávající expeduje standardně do 14 dnů od obdržení finální objednávky včetně přesné specifikace požadavků kupujícího a zaplacení předem na účet prodávajícího.
  • U objednávek s vybraným způsobem platby bankovním převodem je lhůta expedice počítána od obdržení platby na účet prodávajícího.
  • Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, pokud se vyskytnou nepředvídatelné události nezaviněné prodávajícím. O delší expediční lhůtě bude zákazník v toto případě vždy neprodleně informován e-mailem nebo telefonicky.
  • Doba expedice může být výjimečně kratší nebo delší.
  • U osobního odběru v Novém Strašecí si kupující vyzvedne zboží na odběrném místě prodávajícího po dohodě emailem nebo telefonicky a to do 7 pracovních dnů od doručení na výdejní místo.
  • Pokud část z objednaného zboží nelze z nepředvídatelných důvodů expedovat do 14 dnů, bude celá objednávka pozastavena a zákazník bude informován o přibližném možném termínu vyřízení celé objednávky. Zákazník na základě této informace může požádat o zaslání té části zboží, kterou je možné expedovat v rámci lhůty stanovené obchodními podmínkami a zbytku objednávky, jakmile bude k dispozici. V tomto případě však zákazník hradí poštovné (dopravné) za druhou zásilku.