Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.


Samolepky na zeď » Vše o samolepkách Wallvinil
Designové samolepky - nejžádanější dekorace na zeď

Samolepky, tapety a jiné dekorace na zeď můžete nalepit nejen na holou zeď, ale díky novým technologiím výroby a samozřejmě i trendům a požadavkům klientů lze polepit okno, dveře, zrcadla, dřevěné plochy, lakované kuchyně, lamino nebo PVC, světelné vypínače a zásuvky apod.

Samolepky na zeď jsou úžasné v tom, že záleží jen na Vaší fantazii a originalitě jak a kam je nalepíte a jak oživí velké plochy Vaší místnosti, které k Vám vnesou prvek originality do Vašeho interiéru.

O samolepkách na zeď od Wallvinil

U nás ve Wallvinil dílně používáme výhradně PVC samolepící fólii, takže samolepky netiskneme toxickými barvami, ale vyřezáváme z kvalitní fólie. Po nalepení tedy na zdi zůstane jen samolepka bez okolní průhledné, nebo jiné fólie. Více o výrobě, materiálech najdete v článku ZDE

Povrch samolepek je matný, aby při pohledu na zeď působil motiv jak namalovaný.

Samolepky na zeď od Wallvinil jsou mají nespornou výhodu, že jsou dodávané přímo od výrobce. Mimo výhodné ceny produktů, se tedy můžete velmi dobře domluvit na různých úpravách samolepek dle Vašeho přání a zakoupit si tak zcela originální samolepku na míru.

Výhodou samolepek samotných dále může být schopnost zaplnit prázdná místa na Vašich stěnách a popřípadě schování poškozených míst stěn a jiných povrchů (praskliny, fleky, odřeniny atd.).

 


Barevný vzorník

Samolepky standardně dodáváme v matném provedení. Pokud si budete přát pro větší objednávku, nebo samolepky na míru lesklý povrch, nebude to pro nás žádný problém.


 

 

Jak vypadá naše balení samolepek

Nedovedete si představit, jak takové balení designových samolepek vypadá?

Samolepky jsou zhotoveny, potaženy přenosovou fólií a srulovány do kartonového tubusu, aby při dopravě nedošlo ke zmuchální a poničení Vašich samolepek.

Podívejte se níže na několik fotografií našeho balení, které se jistě nemusíte stydět někomu darovat.


Wallvinil balení 1 Wallvinil balení 2 Wallvinil balení 3 Wallvinil balení 4 Wallvinil balení 5 Wallvinil balení 6 Wallvinil balení 7 Wallvinil balení 8