Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.


O nás » O firmě Wallvinil
O firmě Wallvinil - samolepky na zeď

Rodinná firma Wallvinil působí na trhu již od roku 2009 na základě dlouholetých zkušeností pana Lukáše Somola v oboru grafických návrhů.

Sídlo firmy je v Novém Strašecí u Prahy a díky nabídce produktů na eshopu je možné si samolepku na zeď objednat z jakékoli části ČR a nechat si ji doručit například českou poštou.

Všechny samolepky vychází z originálních grafických návrhů a jsou vyřezávané do speciální folie řezačkou, kterou pro tyto účely firma pořídila.

Samolepky na zeď

V našem sortimentu dekorací a samolepek na zeď a najdete širokou škálu samolepek pro všechny generace a různá využití. Zajímavé jsou například květinové motivy a zvířecí motivy samolepek, dále hudební motivy, různé nápisy a nebo samolepky na vypínače.

Dekorace na míru

Líbí se Vám něco z naší nabídky samopelek a dekorací, ale nesedí Vám velikost, rozvržení anebo byste rádi přidali vlastní nápad? 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc a navrhneme Vám samolepku na zeď na míru.
Jsme přímí výrobci a samolepky tedy děláme od samotného návrhu až po konečnou výrobu, rádi i přímo pro Vás vyrobíme ty správné navržené samolepky na zeď do Vašeho interiéru!

Kontaktní osoba Lukáš Somol, telefon 607 172 431, mail wallvinil@email.cz.